Ціна на нафту залишиться високою - Fitch


Ціна на нафту залишиться високою - Fitch

Поки ціни на нафту падають до 75 доларів за барель, у світі продовжують обговорювати майбутнє нафторинку, відзначаючи, що вартість чорного золота однак висока, пише Сегодня.

Так, міжнародне рейтингове агентство Fitch підвищило прогноз середньої ціни на нафту на 2018 і 2019 роки – до 70 і 65 доларів за барель відповідно. Раніше агентство очікувало вартість бареля нафти на рівні 57,5 долара за барель.

“Перегляд відбиває високі поточні ціни, скорочення видобутку в Венесуелі, збереження геополітичної напруги, включаючи відновлення санкцій США проти Ірану, і сильне зростання попиту”, – йдеться в офіційному повідомленні Fitch.

А президент США Дональд Трамп знову розкритикував ОПЕК за те, що ця організація, на його думку, підтримує світові ціни на нафту “на занадто високому” рівні.

“Ціни на нафту занадто високі, ОПЕК знову взявся за старе. Недобре!” – написав Трамп на своїй сторінці в Twitter.

Нещодавно ціни на нафту досягали 80 доларів за барель. Однак, як пояснював голова Бюро комплексного аналізу та прогнозів Сергій Дяченко, ця ціна була спекулятивною.

“80 доларів – це нереальна ціна на нафту. В принципі, всі визнавали, що 45-50 доларів – це комфортна ціна для більшості нафтовидобувних країн. Вони на неї і орієнтувалися. 80 доларів – це вже спекулятивна ціна”, – відзначав Дяченко.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування