В Україні перерахували власників касових апаратів


В Україні перерахували власників касових апаратів

В Україні 107,6 тисячі підприємців використовують 280,5 тисячі касових апаратів (РРО). Такі дані наводить Міністерство економічного розвитку і торгівлі, пише Сегодня

“107,6 тис. підприємців в Україні використовують 280,5 тис. РРО, тобто касових апаратів. Чудові новини: скоро реєструвати і перереєструвати РРО на всіх етапах можна буде онлайн”, – йдеться в повідомленні на офіційній сторінці відомства в Twitter.

Нагадаємо, Міністерство фінансів України розробило правила, які спрощують використання касових апаратів. Згідно з цими правилами, для реєстрації розрахунків можна буде використовувати мобільні телефони, планшети, ноутбуки та інші засоби комунікації.

Крім того, напрацьований проект постанови “Про внесення змін до порядку технічного обслуговування та ремонту реєстраторів розрахункових операцій”, який запроваджує механізм обміну інформацією в електронному вигляді при введенні в експлуатацію, технічному обслуговуванні і ремонті РРО через центри сервісного обслуговування.

Довідка Finance.ua

  • З травня 2017 року всі магазини (зареєстровані за спрощеною системою оподаткування та інтернет-магазини) повинні продавати побутові товари та електроніку через касовий апарат.
  • До переліку продукції, яку потрібно продавати виключно через РРО, потрапили понад 300 товарів: холодильники, плити, насоси, котли, кондиціонери, пральні машини, пилососи, бойлери, принтери, сканери, ноутбуки, телефони, колонки і навіть електронні книги з зовнішніми жорсткими дисками.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування