Третину британського природного газу можна замінити воднем — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Третину британського природного газу можна замінити воднем

Енергетика
535
30% природного газу, який зараз використовується британськими будинками і підприємствами, можна замінити воднем і безвуглецевим паливом. Для цього навіть не потрібно змін у національній системі постачання енергії та модифікації побутових приладів, повідомляють в дослідженні вчені з університету Суонсі.
Природний газ використовується для приготування їжі, опалення та виробництва електроенергії. На частку побутового споживання газу припадає 9% шкідливих викидів країни. У прагненні скоротити щорічні викиди вуглекислого газу дослідники в усьому світі докладають узгоджених зусиль, щоб зменшити його споживання.
Одним з потенційних рішень вважається перехід на водень. Експерименти показали, що сучасне газове обладнання безпечно та надійно працює на паливі з домішкою цього елемента. Таке пальне вже використовується в деяких районах Німеччини та Нідерландів. Цього року випробування водню почалися і в Британії.
Вченим вдалося довести концентрацію продукту до 30%. Більший відсоток робить паливо несумісним з домашнім обладнанням через відносно низьку енергоємність водню, його малу щільність і швидке горіння.
За матеріалами:
hightech.fm
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас