В Україні змінили кредитні правила для військових


В Україні змінили кредитні правила для військових

В Україні на час особливого періоду військовослужбовцям не будуть нараховуватися штрафні санкції за невиконання кредитних зобов’язань, а також відсотки за користування кредитом.

Про це повідомляє сайт Судової влади України, уточнивши, що Верховний Суд України у постанові від 30 травня 2018 року за позовом про стягнення заборгованості за кредитним договором не погодився з висновком апеляційного суду і направив справу на новий розгляд.

“На підставі положень статей 5, 6 Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” та частини 15 ст. 14 Закону України “Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їхніх сімей” Верховний Суд дійшов висновку про те, що військовослужбовцям з початку і до закінчення особливого періоду, а резервістам і військовозобов’язаним – з моменту призову під час мобілізації і до закінчення особливого періоду не нараховуються штрафні санкції, пеня за невиконання зобов’язань перед підприємствами, установами та організаціями всіх форм власності, в тому числі банками і фізичними особами, а також відсотки за користування кредитом”, – йдеться в повідомленні.

Обрати кредит непросто. Неправильний вибір може створити купу проблем. Проте, якщо обрати кредит з розумом — він стане незамінним помічником. Ми вирішили допомагати нашим читачам в пошуку таких помічників. Для цього створили:

Спеціальний сервіс для підбору кредитів 💰

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua