ФДМ оцінив потенційні надходження від малої приватизації


ФДМ оцінив потенційні надходження від малої приватизації

Фонд державного майна (ФДМ) оцінює потенційну суму надходжень від малої приватизації в 1,5-1,7 млрд грн, повідомив в.о. глави Фонду Віталій Трубаров.

“Максим Нефьодов (заступник міністра економічного розвитку і торгівлі – ред.) очікує, що від малої приватизації ми отримаємо 3 млрд грн. За нашими скромними підрахунками, сума може бути не настільки оптимістичною, це буде 1,5-1,7 млрд грн”, – сказав він в ефірі 5 каналу.

При цьому він визнав, що є побоювання невиконання плану великої приватизації в поточному році.

“Чи є шанс, що ми не виконаємо планове завдання? Так, на жаль, такий шанс є. Оскільки ми втратили півроку часу через те, що частина об’єктів не змогла вчасно стартувати, а частина об’єктів випала зі списку”, – сказав В.Трубаров.

Зокрема, він зазначив, що список великої приватизації на 2018 рік не містить низки великих аграрних об’єктів: “Наприклад, Аграрний фонд або Державна продовольчо-зернова корпорація України. Вони виконують певну роль, пов’язану з продовольчою безпекою, що не дозволяє зараз ці об’єкти виводити на приватизацію. І на прохання міністерства (аграрної політики і продовольства – ред.) дані об’єкти поки ми виключили з цього списку і переносимо на 2019 рік”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:ФДМУ
В Контексті Finance.ua
Опитування