0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Оптичний ефект зоотропу можуть використовувати для поїздів Hyperloop замість звичайних вікон


Оптичний ефект зоотропу можуть використовувати для поїздів Hyperloop замість звичайних вікон

Творці надшвидкісної капсульної системи пересування Virgin Hyperloop One запатентували реалізацію стробоскопічного ефекту замість вікон в поїзді, аналогічного принципам роботи «зоотропу». Про це пише TechCrunch.

Згідно з документами, пасажири в поїзді Hyperloop рухатимуться зі швидкістю 1,2 тис. кілометрів на годину в практично непрозорій металевій трубі. У конструкціях труб, створених для переміщення капсул з пасажирами, вже є технологічні люки. Якщо зробити їх прозорими, вийде візуальний ефект зоотропу, завдяки якому люди зможуть бачити картинку на вулиці так, наче бачать не рідкісні вікна, а величезний панорамний вид.

Оптична ілюзія зоотропу працює, якщо людина переміщається в темряві вздовж ряду невеликих рідко розташованих, але яскраво освітлених картинок. Коли людина збільшує швидкість, зображення зливаються в одну безперервну картину – за допомогою цього ефекту пасажири зможуть практично бачити крізь стіни поїзда.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування