Товарообіг між Україною і Чехією перевалив за $426 млн


Товарообіг між Україною і Чехією перевалив за $426 млн

Протягом першого кварталу 2018 року товарообіг між Україною та Чеською Республікою (ЧР) зріс на 35% і склав 426,3 мільйона доларів США, а позитивне сальдо для України склало $9,1 млн.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби віце-прем’єр-міністра Володимира Кістіона, який відбув з офіційним візитом на переговори в Прагу.

Як нагадується в релізі, Чехія є одним із важливих торговельно-економічних партнерів України в Європі. А зовнішньоторговельний оборот товарами і послугами між країнами в 2017 р. склав $1,7 млрд, збільшившись порівняно з 2016 р. на 29,2%.

У повідомленні уточнюється, що 12 червня Кістіон зустрінеться з прем’єр-міністром Чехії Андрієм Бабишем і буде співголовувати під час восьмого засідання українсько-чеської міжурядової змішаної комісії з економічного, промислового і науково-технічного співробітництва.

Планується, що сьогодні віце-прем’єр-міністр обговорить актуальні питання двосторонньої взаємодії з міністром промисловості і торгівлі Чеської Республіки Томашем Гюнером і зустрінеться з представниками чеського бізнесу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування