Вартість ЧС-2018 в Росії оцінили в $14,2 млрд - РосЗМІ — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Вартість ЧС-2018 в Росії оцінили в $14,2 млрд - РосЗМІ

Світ
429
Чемпіонат світу з футболу в Росії стане найдорожчим в історії. З урахуванням витрат регіонів загальний бюджет першості перевищить $14,2 млрд.
Колишній рекорд належав минулому чемпіонату в Бразилії в 2014 році, де влада витратила $11,6 млрд.
У 2009 році під час подачі заявки на проведення чемпіонату світу, російська влада планувала витратити на підготовку менше $10 млрд.
При цьому побудувати всі об’єкти, які планувалося до ЧС, Росія не зуміла.
Спершу матчі чемпіонату світу мали приймати 16 стадіонів в 14 містах. Однак в остаточно затвердженому плані їх число скоротилося до 12 (в тому числі шість повністю нових) в 11 містах. Зокрема, було вирішено відмовитися від будівництва арени в Московській області і реконструкції стадіону в Ярославлі.
Також не реалізували проект швидкісного залізничного сполучення між Москвою і Сочі, будівництво високошвидкісної залізничної лінії, призначеної для міжнародних поїздок в країни ЄС, створення прямої залізничної лінії Москва – Відень з широкою колією.
Було також обіцяно, що всі аеропорти в містах, що приймають ЧС, отримають залізничний зв’язок з центрами цих міст за типом аероекспресу в Москві.
Заявлено було і масштабне використання для перевезення вболівальників річкового транспорту в Волзькому секторі ЧС (Волгоград, Казань, Самара, Саранськ).
Неможливо побудувати вчасно новий термінал в московському аеропорту “Домодєдово” і нову злітно-посадкову смугу в “Шереметьєво”.
З 62 готелів, запланованих до будівництва в 2013 році, коли приймалася програма підготовки до проведення ЧС, було побудовано лише 19. Не побудували також окремий міжнародний центр мовлення, його було вирішено розмістити в існуючому комплексі “Крокус Експо”.
За матеріалами:
lb.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас