Борг із зарплати на держшахтах становить 350 млн гривень


Борг із зарплати на держшахтах становить 350 млн гривень

Борг із заробітної плати на державних шахтах на сьогодні становить 350 млн грн, для його погашення необхідно збільшити дотації в держбюджеті.

Про це заявив міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик.

«Уряд Володимира Гройсмана отримав шахти з 18 млрд (грн) заборгованості та 850 млн грн заборгованості із заробітної плати. На сьогоднішній день через два роки і два місяці — заборгованість становить 350 млн грн», — сказав він, виступаючи на Годині уряду у парламенті в п’ятницю.

І. Насалик уточнив, що в березні 2014 року уряд Арсенія Яценюка прийняв держшахти із заборгованістю із зарплати 1,5 млрд грн, хоча в попередні роки рівень бюджетної дотації їм досягав $2 млрд на рік.

Міністр зазначив, що в 2018 році розмір дотації державним вугільним підприємствам був скорочений до 900 млн грн з 2,6 млрд грн.

При цьому він нагадав, що пропозиція про збільшення дотацій вугільникам вже двічі провалювалася в Раді, і закликав депутатів підтримати її наступного тижня, 12 червня.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Енергетика
Все, що ми знаємо про:Міненергетики
В Контексті Finance.ua
Опитування