Держгеонадр виставить на аукціон понад 160 ділянок надр


Держгеонадр виставить на аукціон понад 160 ділянок надр

На черговому засіданні науково-технічної ради Державної служби геології та надр України було рекомендовано відомству виставити найближчим часом на аукціон спецдозволи по рудних і нерудних корисних копалинах.

Читайте також: Названо область із найпродуктивнішими полями в Україні

“На сьогодні наші вчені рекомендують виставити на торги 8 перспективних майданчиків з рудними і нерудними корисними копалинами, затвердження запасів яких здійснювалося ще в радянські часи. На офіційному сайті Служби всі бажаючі зможуть ознайомитися з наявними ресурсом ще по 169 заявлених площах. Перелік родовищ буде висвітлено по 20 областях. Запаси надр досягають сотні тисяч тонн на ділянках загальною площею майже 35 тисяч гектарів. Тобто, маючи таку інформацію, інвестор реально зможе оцінити всі ризики і свої можливості перед поданням заявки для участі в аукціоні”, – повідомив керівник Служби Олег Кирилюк під час засідання НТР.

До складу НТР входять працівники структурних підрозділів апарату Держгеонадр, підприємств, установ і організацій, що належать до сфери її управління, а також вчені Національної академії наук України, співробітники інших наукових і освітніх установ, науково-технічних товариств і громадських організацій.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування