Китай отримає кредит в $600 млн на каналізацію і воду


Китай отримає кредит в $600 млн на каналізацію і воду

Світовий банк, який пророкує світу нову фінансову кризу, надасть КНР кредит в обсязі 600 млн доларів на поліпшення системи управління водними ресурсами країни, пише Сегодня.

Кошти будуть використані для “поліпшення систем водопостачання та каналізації”, а також для “управління комплексним забрудненням і водозбором” в провінціях КНР.

“Ці ініціативи доповнять ті заходи, до яких вже вдаються в КНР, і будуть сприяти впровадженню інновацій та міжнародної передової практики в систему управління водними ресурсами країни, підвищенню стійкості до кліматичних змін, а також підтримці екологічної безпеки”, – наводить “Сіньхуа” слова представника міжнародної організації, керівника програми кредитування Китаю Бекеле Дебеле.

150 млн доларів від загальної суми спрямують на реалізацію проекту з захисту озер Цяньдао і Сіньань в східній провінції Чжецзян.

200 млн доларів виділено на вдосконалення системи міського і сільського водопостачання, а також оптимізації управління стічними водами в провінції Цзянси (Східний Китай).

Зазначається, що це принесе користь близько 2,3 млн місцевих жителів.

Решта 250 млн призначені для реалізації проекту з удосконалення системи міського водопостачання в провінції Ляонін (північний схід країни).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Світ
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua