Третина громад вже отримали сільгоспземлі від уряду — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Третина громад вже отримали сільгоспземлі від уряду

Аграрний ринок
195
Станом на 6 червня Держгеокадастр передав понад 360 тисяч га земель сільськогосподарського призначення поза межами населених пунктів 199 об’єднаним громадам.
Про це повідомляє прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства України.
“У середу 6 червня, в рамках розпочатого Кабінетом міністрів у лютому поточного року процесу передачі земель, 199 об’єднаних територіальних громад отримали у комунальну власність землі сільськогосподарського призначення поза межами населених пунктів. Одночасно передача здійснювалася на всій території України. Загалом цього дня в комунальну власність об’єднаних територіальних громад передано понад 360 тис. га земель сільськогосподарського призначення”, – йдеться у повідомленні.
31 січня Уряд схвалив розпорядження № 60-р щодо передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад, що дозволяє провести земельну децентралізацію, не вдаючись до змін у законодавстві.
Держгеокадастр розпочав процес передачі земель з 1 лютого 2018 року.
Протягом першого тижня 99% ОТГ зробили перший крок до отримання земель у власність, підписавши меморандуми з Держгеокадастром.
За матеріалами:
Економічна Правда
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас