0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Хакери можуть легко зламати цивільні літаки - експерти


Хакери можуть легко зламати цивільні літаки - експерти

Міністерство внутрішньої безпеки США продовжує досліджувати захисні заходи цивільного авіатранспорту, і результати поки що невтішні. Такий висновок зробив ресурс Motherboard, вивчивши доповіді цього відомства.

З документів випливає, що лайнери слабо захищені від кібератак, і виробники приділяють цьому недостатньо уваги. Наприклад, минулого року в рамках експерименту фахівці Міністерства внутрішньої безпеки віддалено отримали контроль над Boeing 737. Ризик катастрофи великий, вважають фахівці: «Поява дірки в кіберзахисті лайнерів — лише питання часу».

Додаткова проблема — Wi-Fi на борту деяких літаків Boeing і Airbus. Гіпотетично, через злом мережі зловмисники теж можуть захопити управління повітряним судном. Водночас представник Boeing Пол Бергман зазначив, що авіавиробник серйозно ставиться до захисту своїх літаків від хакерських атак і використовує для цього низку заходів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування