Компанія Coinmint планує запустити найбільший у світі майнінговий центр (відео)


Компанія Coinmint планує запустити найбільший у світі майнінговий центр (відео)

Американська майнінгова компанія Coinmint підтвердила відкриття найбільшого в світі майнінг-центру, з виробничою потужністю в 435 МВт, який буде розташовуватися в штаті Нью-Йорк.

Coinmint інвестує «до 700 млн доларів» в проект – до кінця 2019 року компанії необхідно переобладнати плавильний завод Alcoa East Facility, площею 1300 акрів.

Всі дії будуть проводитися в рамках нещодавно створеної дочірньої корпорації North Country Data Center, яка розпочала роботу на цьому тижні.

«Доти, поки існує мережа Біткойна, ми очікуємо від майнінгу гарного прибутку», – вважає технічний директор Coinmint.

У 2018 році було достатньо спроб використовувати інфраструктуру в районі з дешевою електроенергією для створення майнінг-ферм.

Але багато хто зіткнувся з місцевими органами влади, а плани розміститися в сусідньому Квебеку – з жорсткою критикою щодо впливу майнінгу на місцеву економіку.

«Якщо ви хочете прийти сюди, підключітьити свої сервери і почати майнити Біткойн, нас це не дуже цікавить», – заявив у березні прем’єр-міністр регіону Філіп Куйяр.

Для політиків у Массені, найближчому місті до заводу Алкоа, проект Coinmint, навпаки, благо для місцевої робочої сили, оскільки обіцяє створити додатково 150 робочих місць.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування