0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

ПриватБанк зібрався просувати QR-платежі в Україні


ПриватБанк зібрався просувати QR-платежі в Україні

ПриватБанк запускає масштабну кампанію з розширення в Україні інфраструктури безконтактних QR-платежів.

Про це Finance.ua розповіли в прес-службі фінустанови.

Як заявив голова правління Приватбанку Петр Крумханзл, активна реалізація проекту дасть можливість українцям оплачувати будь-які покупки за допомогою смартфона, навіть якщо у них немає з собою готівки і банківської картки.

Активне розширення мережі QR-еквайрингу вже в цьому році дозволить QR-платежам стати в Україні не менш популярними, ніж у Китаї, а торгівля та малий бізнес отримають найбільш доступний інструмент прийому безготівкових платежів.

«Якщо у покупця немає готівки, то мобільний телефон завжди з собою, а оплата за QR-кодом займе не більше часу, ніж розрахунки банківською карткою, – зазначив голова правління банку Петр Крумханзл. – Найпопулярніший у Китаї і поширений в Європі, швидкий і простий спосіб прийому безконтактних платежів є ідеальним для малого бізнесу, оскільки не вимагає від підприємця або торгової точки зайвих витрат. Сьогодні вже понад 4 000 торгових точок приймають безготівкові платежі від клієнтів через QR-коди».

Новий сервіс ПриватБанку «Платежі за QR-кодом» дозволяє покупцям розраховуватися за товари чи послуги через мобільний додаток Privat24, відсканувавши QR-код з плаката в торговій точці. Для підключення сервісу підприємцям або компаніям потрібно просто перейти в меню «Приват24 для бізнесу» («Послуги» – «Прийом платежів» – «Платежі за QR-кодом»).

Спеціальні плакати з QR-кодом торгової точки можна роздрукувати з Приват24 або отримати файл для роздруковування електронною поштою.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фінтех і Картки
Все, що ми знаємо про:ПриватБанк
В Контексті Finance.ua
Опитування