Росія погрожує "Нафтогазу" через арешт активів "Газпрому" в Європі


Росія погрожує "Нафтогазу" через арешт активів "Газпрому" в Європі

Переговори про транзит російського газу через Україну можуть опинитися під загрозою через дії НАК “Нафтогаз” щодо стягнення з ВАТ “Газпром” заборгованості в іноземних юрисдикціях. Про це заявив міністр енергетики Росії Олександр Новак.

Читайте також: Пристрасті щодо Стокгольма: Газпром відреагував на арешт рахунків в Нідерландах

За його словами, ті заходи, до яких сьогодні вдалася українська сторона, не зможуть посприяти позитивному вирішенню цього питання з точки зору подальшого співробітництва. Новак уточнив, що мова йде про переговори про постачання природного газу в Україну і транзит ресурсу в Європу через українську ГТС, додавши, що подібні дії України ставлять під сумнів подальші добрі стосунки.

Довідка Finance.ua

  • 5 червня голландський суд задовольнив клопотання про арешт частки “Газпрому” в його голландських дочірніх компаніях і заборгованості цих дочірніх компаній. В Швейцарії проводиться арешт акцій проектних компаній морських газопроводів “Північний потік” і “Північний потік – 2” – Nord Stream AG і Nord Stream 2 AG.
  • Суд зобов’язав “Газпром” заплатити “Нафтогазу” 4,63 млрд доларів за недопостачання узгоджених обсягів газу для транзиту.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування