0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

В Україні стало втричі більше жінок-програмістів (інфографіка)


В Україні стало втричі більше жінок-програмістів (інфографіка)

В Україні зареєстровано 125 тисяч ФОП, які надають послуги з інформаційних технологій (ІТ). Найбільшими ІТ-центрами є Київ, Харків, Львів, Дніпро, Одеса, Вінниця та Запоріжжя.

Водночас, за підрахунками інтернет-спільноти програмістів DOU, за останній рік галузь ІТ зросла на 27% і тепер об’єднує майже 127 тис. фахівців. За прогнозами експертів Центру громадського моніторингу та контролю, до 2025 року кількість українських «айтішників» може зрости до більш 240 тис. осіб.

При цьому галузь активно розширюється не тільки в столиці, але і в регіонах. Наприклад, у Львові в 2015 році налічувалося близько 15 тисяч програмістів, а в 2017-му – вже 20 тисяч. Крім того, ІТ створює додаткові робочі місця в суміжних галузях.

Як свідчить опитування DOU, більшість українських «айтішників» – чоловіки, проте за останні 5 років частка жінок в ІТ помітно зросла: з 7% в 2012-му – до 20% в 2017 році. Жінки однаково працюють як в сфері розробки і тестування, так і в нетехнічних напрямках (маркетинг, HR або PR).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування