Пристрасті щодо Стокгольма: "Газпром" відреагував на арешт рахунків в Нідерландах


Пристрасті щодо Стокгольма: "Газпром" відреагував на арешт рахунків в Нідерландах

Російському “Газпрому” відомо про дії “Нафтогазу України” на території Нідерландів щодо примусового виконання рішення Стокгольмського арбітражу, але офіційних повідомлень “Газпром” не отримував, говориться в повідомленні компанії, пише Сегодня.

“Газпром” зможе надати докладні коментарі з цього питання тільки після ретельного вивчення документів, якщо вони офіційно надійдуть на нашу адресу. На сьогоднішній день ніякі офіційні повідомлення в рамках цієї процедури в “Газпром” ні від кого не надходили. “Газпром” буде захищати свої права згідно з чинним законодавством”, – повідомили в російській компанії.

Читайте також: Суд арештував голландські активи Газпрому за рішенням Стокгольмського арбітражу

“Голландський суд задовольнив ці клопотання, але шість із семи дочірніх компаній “Газпрому” в Голландії відмовилися співпрацювати з судовими виконавцями. Однак все це ніяк не вплине на арешт”, – повідомив “Натофгаз”.

“Нафтогаз” також ініціював арешт активів в інших юрисдикціях, включаючи частки “Газпрому” в його дочірніх компаніях Nord Stream AG і Nord Stream 2 AG.

Довідка Finance.ua

  • “Нафтогаз України” почав процес примусового стягнення з “Газпрому” боргу в 2,6 млрд доларів в закордонних судах в рамках виконання рішення Стокгольмського арбітражного суду.
  • Суд зобов’язав “Газпром” заплатити “Нафтогазу” 4,63 млрд доларів за недопостачання узгоджених обсягів газу для транзиту.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:Нафтогаз України
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua