Ripple інвестує 50 мільйонів доларів у наукові дослідження блокчейн-технології


Ripple інвестує 50 мільйонів доларів у наукові дослідження блокчейн-технології

Ripple оголосила, що виділить мільйони доларів для фінансування університетських досліджень в галузі блокчейн і криптовалют.

Робота пройде в рамках ініціативи University Blockchain Research Initiative (UBRI), яка об’єднає 17 університетів з усього світу.

Ripple заявляє, що компанія має намір виділити понад 50 мільйонів доларів, а також «технічні ресурси» для фінансування першого етапу роботи. При цьому всі заклади зможуть самостійно визначати теми своєї дослідницької роботи.

У компанії також заявили, що вони всіляко вітають зусилля, спрямовані на “стимулювання розуміння” суті блокчейн-технології, а також раді допомогти в розробці нових навчальних програм і таким чином “відкрити” технологію для студентів.

В рамках ініціативи вже розпочата робота в Центрі інформаційних технологій в Прінстоні над програмою вивчення впливу криптовалют і технології блокчейн на політику США і у всьому світі.

UBRI також бере участь у фінтех-ініціативі в Лабораторії комп’ютерних наук і штучного інтелекту в Массачусетському технологічному інституті. Дослідження стосуються блокчейна, криптовалют, кібербезпеки і міжнародних платежів.

Крім американських університетів, у проекті візьмуть участь навчальні заклади з Австралії, Бразилії, Канади, Європи, Індії і Південної Кореї.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування