0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

ДФС збільшила збір платежів до держбюджету на 13,4% до 345 млрд гривень у січні-травні


ДФС збільшила збір платежів до держбюджету на 13,4% до 345 млрд гривень у січні-травні

Державна фіскальна служба (ДФС) збільшила збір платежів до загального фонду держбюджету на 13,4%, або на 40,8 млрд гривень до 345 млрд гривень в січні-травні поточного року.

Про це йдеться в повідомленні ДФС.

До загального фонду держбюджету з початку року зібрано 219,3 млрд гривень податкових платежів, що на 15,7% більше аналогічного періоду минулого року.

Надходження митних платежів в січні-травні до загального фонду держбюджету склали 125,6 млрд гривень і перевищили торішні показники на 9,6%, або на 11 млрд гривень.

Надходження податку на доходи фізосіб і військового збору до держбюджету в січні-квітні поточного року зросли на 24,3% до 66,8 млрд гривень.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування