Глава Starbucks повідомив про відставку


Глава Starbucks повідомив про відставку

Голова ради директорів і президент найбільшої в світі кавової мережі Starbucks Говард Шульц йде у відставку з 26 червня, пише Сегодня.

“Я думаю про великий спектр можливостей, що відкриваються переді мною – від благодійності до державної служби, але я поки далекий від того, щоб знати, що готує для мене майбутнє”, – відповів Шульц на запитання про президентські вибори.

64-річний Шульц працював в Starbucks вже майже чотири десятиліття (з 1982 року). Він перетворив компанію в один з найпотужніших світових брендів. Під його керівництвом мережа зросла від 11 кафе в Сіетлі до понад 28 тис. в 77 країнах світу.

У 2016 році Шульц покинув пост генерального директора Starbucks, зайнявши посаду виконавчого голови, починаючи з квітня 2017 року. Його замінив новий генеральний директор Кевін Джонсон.

Раніше на Всесвітньому економічному форумі мер Києва відзначав, що в Україні може з’явитися Starbucks. Однак через кілька днів прес-служба американської компанії спростувала цю інформацію, заявивши, що Starbuсks не планують відкриватися в Україні.

Довідка Finance.ua:

  • Станом на грудень 2016 року мережа Starbucks об’єднувала понад 24 тисячі торгових точок по всьому світу.
  • Раніше кафе Starbucks стали своєрідним символом Нью-Йорка разом зі статуєю Свободи, жовтими таксі та хмарочосами.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua