0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Ще одна країна незабаром отримає безвіз з Україною


Ще одна країна незабаром отримає безвіз з Україною

Президент України Петро Порошенко під час поїздки в Івано-Франківську область повідомив про те, що Україна найближчим часом підпише угоду про безвізовий режим з Таїландом.

«Отримав український паспорт і вільно подорожуй. Не тільки в країни Європейського Союзу, а на територію 117 країн. Хочеш в Латинську Америку, будь ласка. Хочеш в Катар, хочеш в Кувейт, хочеш, та куди завгодно. Найближчим часом, буде Таїланд. Скрізь по світу», – сказав він.

Раніше ми повідомляли, що на даний момент громадяни нашої країни можуть подорожувати без віз в 86 країн світу. Серед таких екзотичних країн є Фіджі або Перу, туди можна вирушати хоч на ціле літо. А на таких популярних островах-офшорах як Антигуа і Барбуда можна без проблем відпочивати або займатися бізнесом 120 днів, головне, щоб грошей на проживання вистачило.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

В Контексті Finance.ua
Опитування