0 800 307 555
0 800 307 555

"Укртелеком" підвищить вартість трьох тарифних планів


"Укртелеком" підвищить вартість трьох тарифних планів

“Укртелеком” підвищує вартість тарифних планів на послуги фіксованого телефонного зв’язку, до яких входять пакетні послуги – хвилини на спілкування всередині країни, з абонентами мобільних операторів. Це не стосується абонплати, що регулюється державою.

В “Укртелекомі” є лінійка тарифних планів, що передбачають лише абонплату, і відповідних граничних тарифів на загальнодоступні телекомунікаційні послуги, встановлені НКРЗІ. Вартість цих тарифних планів не змінюється”.

Про це повідомила прес-служба компанії.

В “Укртелекомі” також зазначають, що збільшення собівартості надання телекомунікаційних послуг відбулося, зокрема, за рахунок підвищення тарифів на матеріальні ресурси (паливо, електроенергія).

До пакетних хвилин входять міжміські дзвінки, розмови з абонентами SIP-телефонії, розмови з абонентами мобільного зв’язку.

Вартість пакетних хвилин буде збільшено на 6 грн з ПДВ для тарифних планів “Домашній Безлімітний” (до 79 грн у містах і 74 грн у селах), “Загальний базовий” (до 63,48 грн у містах і 59,47 грн у селах) і “Домашній Базовий” (до 74 грн у містах і 69 грн у селах).

При цьому місцеві розмови в цих тарифних планах не тарифікуються, тобто абонент може без обмежень спілкуватися в межах одного міста/району.

У прес-службі також наголосили, що у разі, якщо абонент не користується пакетними хвилинами, що входять до тарифного плану (вартість яких буде збільшено) – він може безкоштовно перейти на інший тарифний план, вартість якого буде дорівнювати граничному тарифу, встановленому НКРЗІ.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Укртелеком
Опитування
В Контексті Finance.ua