Forbes опублікував рейтинг найдорожчих компаній світу (список)


Forbes опублікував рейтинг найдорожчих компаній світу (список)

Вже восьмий раз поспіль Apple виявляється найдорожчою компанією світу за версією Forbes.

Журнал днями опублікував свій щорічний рейтинг найдорожчих компаній. Цього року представники IT-сфери не тільки зайняли перше місце, але і окупували першу п’ятірку списку.

Читайте також: Forbes опублікував рейтинг найдорожчих автомобільних брендів

Apple в 2018 році оцінили в 182,8 млрд доларів, що на 8% більше, ніж роком раніше. Друге місце в десятці найдорожчих компаній дісталося Google, яка за рік подорожчала відразу на 30% і зараз оцінюється в 132,1 млрд доларів. Третя сходинка дісталася Microsoft, капіталізація якої зросла на 21% і становить 104,9 млрд доларів.

Перша п’ятірка найдорожчих компаній за версією Forbes повністю складається з представників IT-галузі – її замикають Facebook (94,8 млрд доларів) і Amazon (70,9 млрд доларів).

Цікаво, що один з головних вендорів мікрочіпів на планеті – компанія Intel – пробитися в десятку лідерів не зміг.

Незважаючи на зростання вартості бренду на 9%, компанія зайняла 14 місце з капіталізацією в 34,1 млрд доларів. Майже відразу йдуть Cisco і IBM, які розташувалися на 16 і 17 рядках. При цьому IBM подешевшала в цьому році на 4%.

Китайські компанії також впевнено нарощують свої капітали. Huawei посіла 79 позицію, піднявшись у цьому році на 15% – до 8,4 млрд доларів.

Замикають “Топ-100 найдорожчих компаній PayPal і Dell, які подорожчали на 33% і 18% відповідно і зайняли 98 і 99 позиції.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua