Стало відомо, скільки електромобілів зареєстровано в Україні


Стало відомо, скільки електромобілів зареєстровано в Україні

Маркетингове агентство IRS Group проаналізувало статистику реєстрацій електромобілів в Україні станом на 1 травня 2018 року. Про це повідомляє ЦТС.

Згідно з офіційними даними, на сьогоднішній день по Україні їздять 7,4 тисячі електричних автомобілів. Так, всього за місяць автопарк електрокарів зріс на 7% – в квітні був зареєстрований 461 електромобіль, середній вік яких склав трохи більше 4 років. У порівнянні з березнем було зареєстровано на 9,5% більше авто.

Крім цього було зазначено, що в період з січня по квітень 2018 року найбільший приріст по реєстраціях в порівнянні з аналогічним періодом минулого року показала Тернопільська область – збільшення в 7,7 разів. Тим часом найменший приріст за вказаний період був зафіксований в Харківській області – падіння на 30%.

Нагадаємо, в “Укравтодорі” бояться, що українці пересядуть на електромобілі. Справа в тому, що за рахунок акцизу на пальне вдається наповнювати Фонд державного агентства. Якщо українці почнуть активно користуватися електрокарами – доведеться шукати інші джерела фінансування.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua