На місці київського Леніна з'явиться творець біткоїна


На місці київського Леніна з'явиться творець біткоїна

У Києві на місці пам’ятника Леніну на бульварі Тараса Шевченка мають намір поставити пам’ятник Сатоши Накамото – автору першої криптовалюти і технології блокчейн.

Про це повідомляє Delo.ua.

Ідея створення пам’ятника належить проекту “Satoshi Nakamoto Republic”. Український стартап Raccoon.World, що займається проектами в галузі робототехніки, виступає підрядчиком в розробці віртуального пам’ятника анонімному творцеві біткоіни Сатоши Накамото

Спочатку пам’ятник буде реалізований в віртуальному вигляді і його можна буде побачити за допомогою мобільного додатку. Кошти в розмірі 1 біткоїна на створення віртуального пам’ятника вклав засновник інвестиційної платформи Startup Network Олександр Сорока.

Після установки віртуального пам’ятника буде подана громадська петиція в Київську міську державну адміністрацію та оголошено збір грошей на установку реального пам’ятника.

Якщо петиція буде відхилена міською владою, автори проекту розраховують реалізувати проект на інших локаціях.

Установка пам’ятника в Києві – перший етап глобального проекту зі створення Віртуальної блокчейн-республіки та відкриття пам’ятників творцеві біткоїна по всьому світу.

Досі достеменно невідомо, хто ховається під ім’ям Сатоши Накамото. Розробника біткоїна ніхто не бачив, і існують гіпотези про те, що це група людей або штучний інтелект.

Пам’ятник Леніну на бульварі Шевченка знесли в грудні 2013 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування