Для пошти Росії розробляють роботів-сортувальників


Для пошти Росії розробляють роботів-сортувальників

У РФ команда інженерів промислового коворкінгу Донського державного технічного університету запропонувала ростовській філії Пошти Росії створити для неї комплекс роботів-сортувальників Ботольон.

За зміну один робот зможе обробити близько п’яти тисяч посилок масою не більше 20 кг кожна.

Зазначено, що роботів розробляє команда Garaж.

Реалізація проекту дозволить збільшити продуктивність роботи і здешевить її. Для реалізації проекту вони проаналізували досвід філій Пошти Росії і таких компаній як Amazon і Puma.

У повідомленні йдеться, що за рахунок датчиків на корпусі робот визначає, коли на нього кладуть вантаж, зважує його, перевіряє трек-номер і згідно з отриманою інформацією вирушає до потрібного контейнера. Коли заряд батареї закінчується, робот самостійно вирушає до зарядної станції.

Для того, щоб машини не врізалися одна в одну, інформація про їх пересування буде передаватися на сервер, де самонавчальна нейромережа вибиратиме для них оптимальний маршрут.

“Роботизована система дозволить звести участь людини в процесі сортування до мінімуму – потрібно тільки правильним чином розміщувати посилки на платформи і стежити за справністю роботів”, – додали в ВУЗі.

Очікується, що перший прототип Ботольона створять до кінця вересня.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування