Нафтогаз звинуватив КМДА в тиску і порушенні закону


Нафтогаз звинуватив КМДА в тиску і порушенні закону

НАК “Нафтогаз України” відмовляється підписати договір на поставку газу КП «Київтеплоенерго» поки Київська міська державна адміністрація порушує закон і не приймає на себе всі зобов’язання з погашення заборгованостей, передбачені законом України «Про теплопостачання». Про це пише Нафтогаз на офіційній сторінці в мережі Facebook.

Як зазначили в прес-службі «Нафтогаз України», згідно із законодавством, разом з передачею теплогенеруючого обладнання від одного суб’єкта до іншого, повинні передаватися і борги за газ, що утворилися в роботі цього обладнання раніше.

Міська влада намагається переконати нас через тиск в публічному просторі (підписати договір з “Київтеплоенерго” без врегулювання ситуації з боргами “Київенерго – ІФ), але ми тут ні при чому – є закон, стаття 22 закону “Про теплопостачання”, – йдеться в повідомленні.

У НАК додали, що крім кредиторської заборгованості, “Кіевенергоенерго” має передати “Київтеплоенерго” дебіторську заборгованість – таким чином, у комунального підприємства будуть джерела для погашення боргів перед “Нафтогазом України”.

«Ми сподіваємося, що місто буде діяти в інтересах споживачів і виконає вимоги закону, щоб поставка гарячої води в наших і ваших оселях відновилася якнайшвидше», – резюмували в “Нафтогазі України”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua