Санкції України щодо Росії набули чинності


Санкції України щодо Росії набули чинності

Президент України Петро Порошенко ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 2 травня про застосування санкцій проти деяких фізичних і юридичних осіб, пов’язані з агресією Російської Федерації проти України.

Відповідний указ №126 / 2018 від 14 травня з’явився на сайті глави держави.

“Ввести в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 2 травня 2018 “Про застосування і скасування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)”… Цей указ набирає чинності з дня його опублікування”, – сказано в тексті документа від 14 травня.

Підтримано пропозиції щодо застосування і скасування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів, внесені Кабміном, СБУ та НБУ.

“Застосувати персональні спеціальні економічні й інші обмежувальні заходи до фізичних осіб згідно з додатком 1; юридичних осіб згідно з додатком 2”, – сказано в документі.

При цьому додатки до указу не додаються.

МЗС України доручено поінформувати компетентні органи ЄС, США та інших держав про введення санкцій і порушити перед ними питання про застосування аналогічних обмежувальних заходів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування