Декларацію з лікарем підписали вже 10% українців


Декларацію з лікарем підписали вже 10% українців

Декларації з терапевтами, педіатрами і сімейними лікарями підписали вже майже 4,5 мільйона осіб. Про це в четвер, 17 травня, повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров’я.

“Найбільш активними були жителі Вінницької області – тут свого лікаря вибрали вже 20% жителів. У Харківській області декларації підписали 16% жителів, у Полтавській – 15,5%, у Чернівецькій – 13%, у Житомирській – майже 11%. Цікаво, що Харківська область є лідером за підписанням декларацій в абсолютних числах – більше 478 тисяч декларацій”, – йдеться в повідомленні.

У МОЗ зазначають, що серед тих, хто вже визначився зі своїм лікарем, найактивнішими були люди 40-64 років – саме вони підписали третину від усіх укладених на сьогодні декларацій.

Вибір лікаря для дитини активно декларували батьки, частка підписаних декларацій – 23% (0-5 років – 8%, 6-17 років – 15%). Наступні за активністю вікові групи – це люди 18-39 років і 65 років і старші (по 22%).

Зараз в електронній системі охорони здоров’я зареєтровано 20,5 тисяч лікарів. 72,6% пацієнтів, які вже вибрали свого лікаря, підписали декларації із сімейними лікарями, 15,1% – з терапевтами, 12,3% – з педіатрами.

Нагадаємо, 2 квітня, у перший день національної компанії “Лікар для кожної сім’ї”, близько 12,5 тисяч українців підписали декларацію із сімейним лікарем.

Раніше повідомлялося, що за обслуговування різних вікових категорій пацієнтів установлені різні тарифи. Найбільше лікарі зароблятимуть за лікування дітей віком до п’яти років.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування