Монетизація субсидій почнеться в 2019 році


Монетизація субсидій почнеться в 2019 році

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман прогнозує, що монетизація житлових субсидій запрацює з 1 січня 2019 року.

“Сьогодні стоять нові завдання в системі субсидій. Завдання – монетизація субсидій для українських громадян. Міністерство соціальної політики сьогодні працює над цим питанням. Ми вийдемо на монетизацію з 1 січня 2019 року”, – сказав він в Харкові під час виїзної колегії Міністерства соціальної політики на тему “Про пріоритетні напрямки реформування соціальної сфери: підсумки і перспективи”.

За його словами, введення монетизації необхідно, щоб прибрати будь-які зловживання в системі субсидій.

“Ми знаємо, що цими державними ресурсами зловживають ті, хто їх не потребує, і наше завдання сьогодні – змінити систему таким чином, щоб ефективно захистити тих, хто потребує такої підтримки”, – підкреслив Гройсман.

За словами прем’єра, в Україні близько 7 млн ​​домогосподарств отримують субсидії.

Нагадаємо, 14 березня 2018 року Кабінет міністрів прийняв постанову “Деякі питання надання пільг у грошовій формі з оплати проїзду всіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах” і Порядок надання згаданих пільг.

За допомогою цих документів уряд мав намір усунути несправедливість нерівномірного доступу до вказаної пільги, а пільговики мали отримати можливість витратити гроші на свій розсуд.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Кабмін
В Контексті Finance.ua
Опитування