У першому кварталі імпорт авто в Україну зріс на 31%


У першому кварталі імпорт авто в Україну зріс на 31%

У першому кварталі поточного року в Україну в режимі імпорту було ввезено на 31% автотранспортних засобів більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Про це повідомляє асоціація «Укравтопром».

“У першому кварталі поточного року в Україну в режимі імпорту було ввезено 51,2 тис. автотранспортних засобів, що на 31% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Такий обсяг імпорту коштував імпортерам 665,7 млн доларів США. А всього за перші три місяці 2018 року на імпорт товарів Україна витратила валюти еквівалентно 12,6 млрд дол. США, що на $1,2 мільярда більше, ніж було зароблено на експорті, за той же період. Таким чином більше 5% валютних витрат при імпорті товарів сформували закупівлі автотранспорту”, – йдеться в повідомленні.

Найбільшу частку в автоімпорті склали легкові автомобілі, яких було ввезено 41 тис. 522 шт. Приріст імпорту легкових авто становив 43% до I кв. 2017 року, а їх загальна митна вартість досягла $459,3 млн.

При цьому, як наголосили в “Укравтопромі”, більше половини (57%) імпортованих з січня по березень поточного року легкових автомобілів були машини з пробігом. На їх продажу українцям іноземні автовласники заробили в цілому більше $128 млн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування