Німецький банк подумає про нові інвестиції в Україну


Німецький банк подумає про нові інвестиції в Україну

Представники Німецького державного банку розвитку KfW на робочій зустрічі за участю заступника міністра з питань європейської інтеграції України Наталією Бойко обговорили можливості розширення співпраці в енергетичній сфері та подальшого залучення інвестицій для впровадження нових проектів, — передає прес-служба Міненерговугілля.

За словами Бойка, інтеграція ОЕС України до енергосистеми європейських країн вимагає впровадження нових технологічних рішень і заходів з модернізації існуючої інфраструктури ДП «НЕК «Укренерго». Відповідно, залучення міжнародних фінансових інститутів до реалізації проектів з модернізації підстанцій та електромереж є одним з пріоритетів у роботі українських енергетиків.

Як поінформували в міністерстві, німецька сторона нагадала, що на сьогодні KfW за дорученням німецького уряду фінансує програми у всьому світі. Для України раніше вже надавалися кошти на впровадження проектів з розвитку фінансової системи, забезпечення електроенергією, комунального водопостачання та водовідведення, соціальної інфраструктури у громадах, а також захисту навколишнього середовища.

Зокрема, був виділений кредит на реалізацію проекту реконструкції електричних підстанцій в Східній Україні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua