Міненерговугілля за три тижні після злому нового сайту не змогло відновити його роботу


Міненерговугілля за три тижні після злому нового сайту не змогло відновити його роботу

Міністерство енергетики та вугільної промисловості України, новий сайт якого був зламаний 24 квітня, за три тижні не змогло відновити роботу веб-ресурсу.

Більше того, станом на сьогодні вже закінчився сплачений міністерством термін хостингу сайту, тому при заході за адресою www.mev.gov.ua відвідувачам доступно лише повідомлення про те, як можна оплатити хостинг або забезпечити роботу сайту в кредит.

Як повідомлялося, 24 квітня новий сайт Міненерговугілля України за веб-адресою www.mev.gov.ua зламали і зашифрували. Зловмисники вимагали за відновлення 0,1 Bitcoin (близько $900), при несплаті зловмисники погрожували знищити всю інформацію з сайту через 10 годин.

Після цього Міненерговугілля знову почало використовувати свій старий сайт www.mpe.kmu.gov.ua, який з січня до кінця квітня не оновлювався.

Міненерговугілля створило робочу групу для аналізу причин злому його сайту і обіцяло відновити його роботу найближчим після злому часом.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування