Apple звинуватили в авіакатастрофі


Apple звинуватили в авіакатастрофі

Сім’ї деяких загиблих у катастрофі за участю літака EgyptAir в 2016 році пасажирів подали в суд проти компанії Apple. За однією з теорій, причиною аварії літального засобу став смартфон американської корпорації або її планшет. Офіційної причини пожежі на борту рейсу озвучено не було.

Сліди сильного задимлення і температурного впливу були виявлені в передній частині літака і, зокрема, в кокпіті. Передбачається, що джерелом вогню стали iPhone 6S і iPad mini одного з пілотів, який нібито поклав пристрій (або пристрої) на приладову панель.

Деякі експерти не згодні з такими припущеннями, бо складно уявити пілота, який поклав би щось стороннє на приладову панель (як мінімум, цей предмет виявився б на підлозі при виконанні віражу або зльоті). Крім того, апаратура зафіксувала задимлення в туалеті і під підлогою, також були попередження системи обігріву шибок.

Apple спростовують будь-який зв’язок з трагедією. За словами фахівців, назвати причини катастрофи в даний час не є можливим, а юристи, які представляють інтереси сімей загиблих, радше зацікавлені в тому, щоб заробити.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування