В Україні відтворили майже 25 тис. га лісу


В Україні відтворили майже 25 тис. га лісу

В Україні під час весняної лісокультурної кампанії відтворено майже 25 тисяч гектарів лісів на торішніх зрубах і створені 1,1 тис. га нових лісів, – повідомив заступник голови Державного агентства лісових ресурсів (Держлісагентство) Володимир Бондар.

«Державні лісогосподарські підприємства, які відносяться до сфери управління Держлісагентства, на 10% перевиконали план висадження лісу на весну. Також завдяки застосуванню природозберігаючих технологій лісозаготівель вдається досягати якісного природного відновлення лісу», – цитує чиновника прес-служба відомства.

Крім того, заступник голови Агентства повідомив, що цього року у Всеукраїнській акції «Майбутнє лісу в твоїх руках» взяла участь безпрецедентна кількість громадян України.

«В акції з висадження лісу, яка досить успішно пройшла у всіх областях, взяли участь понад 30 000 школярів і студентів, більше 5 000 представників громадських організацій та майже 15 000 українців, які працюють в різних сферах. Всього – більше 50 000 осіб. Це своєрідний рекорд. Сім’ї, працівники різних підприємств і просто бажаючі висаджували ліс разом з лісниками», – розповів пан Бондар, не уточнюючи, скільки коштів було витрачено на відтворення лісів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування