Загроза аварії: BMW відкликає 312 тис. автомобілів


Загроза аварії: BMW відкликає 312 тис. автомобілів

BMW відкликає в Великобританії 312 тис. автомобілів через можливий збій електроживлення при русі, що збільшує ризик ДТП.

Під цю сервісну кампанію, зокрема, потрапили BMW 1-Series, 3-Series, Z4 і X1 з бензиновими і дизельними двигунами, випущені в період з березня 2007 року по серпень 2011 року.

Скарги на збій в електроживленні цих автомобілів почали надходити в компанію BMW від англійців з 2011 року. Всього в 2011-2014 роках у Великобританії німецький автомобільний гігант отримав 18 скарг на цей дефект, однак, він їх приховав від британської інспекції автодорожнього транспорту (DVSA).

У 2017 році BMW нарешті визнав існування такої проблеми, і відкликав на Туманному Альбіоні приблизно 36 000 автомобілів BMW 1-Series, 3-Series, Z4 і X1. Однак, цього виявилося недостатньо. Тепер баварська компанія змушена через цей дефект провести в Великобританії ще одну сервісну кампанію. На цей раз більш масштабну – в ній беруть участь близько 312 000 автомобілів.

Нагадаємо, що в грудні 2017 року BMW оголосив про відкликання в США близько 1,4 млн. автомобілів через можливий дефект у двигунах. Існувала ймовірність, що в двигунах цих машин під впливом високих температур може розплавитися клапан примусової вентиляції картера.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua