Xerox передумав об'єднуватися з японською Fujifilm


Xerox передумав об'єднуватися з японською Fujifilm

Американська компанія Xerox відмовилася від угоди щодо злиття зі спільним підприємством (СП) Xerox і Fujifilm – Fuji Xerox – після угоди зі своїми інвесторами.

У січні поточного року планувалося, що Xerox і Fuji Xerox проведуть злиття, після якого частка Xerox становитиме 49,9% об’єднаної компанії, а Fujifilm буде належати 50,1%.

Передбачалося, що вартість угоди складе 6,1 мільярда доларів. Відмова від угоди послідувала після досягнення угоди компанією Xerox з двома своїми великими акціонерами – Карлом Айканом і Дарвіном Дісоном, які разом володіють близько 15% акцій Xerox.

Ці акціонери виступали проти угоди зі злиття фірми з Fuji Xerox. В результаті досягнутої угоди з акціонерами головний виконавчий директор Xerox Джефф Якобсон (Jeff Jacobson) піде у відставку, а його місце займе Джон Вісентін (John Visentin).

Головою ради директорів компанії стане Кіт Коцца (Keith Cozza), який в даний час є головним виконавчим директором інвестиційної фірми Icahn Enterprises, яка належить Айкану.

Довідка Finance.ua:

  • Fuji Xerox – спільне підприємство Xerox і Fujifilm, в якій американська компанія володіє 25%, а японська – 75% часток.
  • У компанії працюють близько 47 тисяч осіб.
  • Компанія виробляє принтери та копіри в основному для Азіатського-Тихоокеанського регіону.
  • Корпорація Xerox Corp. була заснована в 1906 році в Рочестері (штат Нью-Йорк, США).
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування