Названо найпопулярніші моделі Hyundai


Названо найпопулярніші моделі Hyundai

Попри спад продажів на українському авторинку в квітні 2018 року продажі Hyundai в Україні збільшилися. Квітнева частка ринку Hyundai в Україні склала 6,59%. Найпопулярнішою моделлю Hyundai на українському ринку залишається кросовер Tucson – у квітні його продали в кількості 192 автомобілі, що на 24,68% більше, ніж за той самий період минулого року.

Про це свідчать підсумки глобальних продажів автомобілів в квітні 2018 року Hyundai Motor.

На світових ринках компанія реалізувала 391 197 автомобілів, що на 11,1% більше порівняно з аналогічним періодом 2017 року.

Також це рекордне зростання продажів автомобілів за останні 4 роки: попереднє подібне зростання по відношенню до аналогічного періоду минулого року було зафіксовано в 2014 році. Домогтися такого результату компанії допомогли стабільно зростаючий попит на нові моделі SUV-сегменту (Santa Fe і Kona), а також збільшення продажів автомобілів Hyundai на китайському ринку.

Квітневі продажі Hyundai Motor на внутрішньому ринку Південної Кореї зросли на 5.7% у порівнянні з минулим роком. Всього на південнокорейському ринку компанія реалізувала 63 788 автомобілів, а бестселером став кросовер Santa Fe нового покоління – його продали в кількості 11 837 штук.

На зовнішніх ринках обсяг продажів автомобілів марки Hyundai в квітні зріс на 12,2% в порівнянні з аналогічним періодом 2017 року і склав 327 409 автомобілів. Зростання продажів аналітики компанії пов’язують з попитом на субкомпактний кросовер Kona, який вже кілька місяців продається на ключових ринках.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua