Facebook створила підрозділ для вивчення блокчейна


Facebook створила підрозділ для вивчення блокчейна

Компанія Facebook провела одну з найбільших за свою історію кадрову реорганізацію, розділивши команду продуктів на три напрямки. В рамках цієї реорганізації в Facebook з’явився напрямок з роботи з блокчейном, пише Recode.

Серед підрозділів — The Family of Apps з командами розробників WhatsApp, Instagram і Messenger, New Platforms and Infra — з розробниками, які вивчають блокчейн і штучний інтелект, а також рекламний відділ і безпека — Central Product Services.

Очолить блокчейн-напрямок Facebook Девід Маркус, який раніше працював в PayPal і обіймав посаду віце-президента з розробки Facebook Messenger. Крім цього, Маркус входить у раду директорів криптоплатформи Coinbase.

Поки що невідомо, яку продукцію буде розвивати напрямок Facebook, а також хто ще увійде до складу учасників цього підрозділу.

У середині квітня відразу кілька користувачів Facebook з Європи розповіли про те, що соціальна мережа почала пропонувати їм увімкнути функцію розпізнавання облич. Цю функцію розробляє New Platforms and Infra — підрозділ, який займеться дослідженням блокчейна.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування