Названо найнебезпечніші аеропорти в світі


Названо найнебезпечніші аеропорти в світі

В світі існують декілька аеропортів, які вважаються небезпечними. Звичайно, не можна сказати, що вони абсолютно непридатні для польотів – жодна авіакомпанія не стала б ризикувати своїми пасажирами.

Аеропорт “Кай Так” Місце: Гонконг. Пасажиропотік на рік: 29,5 млн в 1996 р., до закриття Аеропорт “Кай Так” був головними повітряними воротами території з 1925 до 1998 рр. З 6 липня 1998 р. всі рейси були переведені в новий аеропорт “Чхеклапкок”. Через безліч хмарочосів і гір, розташованих на північ, і єдиної ЗПС 13/31, яка виступає в Victoria Harbour, посадки в цьому аеропорту були дуже складні.

Міжнародний аеропорт Дамаска. Місце: Дамаск, Сирія. Пасажиропотік на рік: немає даних. Аеропорт розташований в 29 км на південний схід від міста Дамаск. Довжина двох злітно-посадкових смуг аеропорту становить 3,600 м і 3,598 м, а висота над рівнем моря — 616 м. Аеропорт Дамаска увійшов до числа найбільш небезпечних у зв’язку з воєнними діями, які відбуваються на території країни

Аеропорт “Гібралтар”. Місце: Гібралтар. Пасажиропотік на рік: 652 тис. Власником аеропорту є Міністерство оборони Великої Британії, що використовує аеропорт для військових потреб. Також здійснюються і рейси цивільної авіації — до Великої Британії та Іспанії. Аеропорт має одну асфальтову злітно-посадкову смугу довжиною 1829 м і розташований всього в 500 м від центру міста. Аеропорт “Гібралтар” — один з небагатьох аеропортів в світі, де злітно-посадкову смугу перетинає автомобільна дорога.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування