У США здійснив перший політ гібридний пасажирський мультикоптер (видео)


У США здійснив перший політ гібридний пасажирський мультикоптер (видео)

У місті Цинциннаті в США відбувся перший політ незвичайного апарату SureFly, призначеного для перевезення пасажирів.

Пристрій під управлінням льотчика-випробувача піднялося в повітря на кілька метрів, повідомляє Digital Trends.

SureFly від компанії Workhorse є двомісним дроном з 8 пропелерами. Футуристичний коптер оснащений гібридною системою, яка поєднує в собі двигун внутрішнього згоряння з акумулятором. Як зазначається, мультикоптер може підняти вантаж до 180 кг, а запас ходу складає близько 112 км., що повинно зробити його корисним засобом для транспортування двох людей і їхніх речей.

Генеральний директор компанії Workhorse Стів Бернс говорить, що він винайшов свій коптер, стоячи в міській пробці. Спочатку його хотіли показати на виставці Consumer Electronics Show (CES) в Лас-Вегасі в січні, однак через погодні умови довелося скасувати демонстрацію.

“Він розроблений, щоб бути дешевше, безпечніше і легше, ніж вертоліт. Причина, з якої у кожного в даний час немає вертольота в їх гаражі, пов’язана з цими трьома проблемами. Ми думаємо, що якщо ви зможете мати щось помірно оцінене, досить легке, щоб будь-хто міг літати, і при цьому безпечний транспортний засіб, у нього знайдеться багато додатків. це може бути фермер, який перевіряє худобу, це може бути машина рятувальників, це може бути військове чи цивільне таксі”, – сказав Стів Бернс.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування