В Україні вирішили продати два хімзаводи


В Україні вирішили продати два хімзаводи

Фонд державного майна (ФДМ) прийняв рішення про приватизацію Черкаського державного заводу хімічних реактивів і 94,28% акцій Житомирського заводу хімволокна.

Відповідні накази Фонд прийняв 2 і 3 травня.

У ФДМ уточнюють, що пакет акцій Житомирського заводу буде приватизований шляхом продажу на аукціоні з умовами.

Черкаський державний завод хімічних реактивів був частиною військово-промислового комплексу, а з кінця 90-х років знаходиться на стадії закриття. У 2016 році його чистий збиток склав 4,8 млн грн при виручці 2,7 млн грн.

Житомирський завод хімволокна спеціалізується на виробництві текстильної нитки, мононитки, поліамідних гранулянтів і штапельного волокна. Підприємство в 2016 році отримало чистий збиток 3,1 млн грн при виручці 0,6 млн грн.

Нагадаємо, що в грудні 2017 року Фонд держмайна (ФДМУ) визначився з переліком об’єктів великої приватизації, які готують до продажу в 2018 році. Це близько 200 підприємств з різних галузей: транспортні, хімічні, машинобудівні, сільськогосподарські, вугільні тощо.

У січні 2018 року Верховна Рада встановила нові правила приватизації державного майна. Залишається тільки мала приватизація і велика з вартістю активів понад 250 млн грн.

Президент України Петро Порошенко 2 березня підписав закон Про приватизацію державного та комунального майна.

У березні ФДМУ затвердив список об’єктів малої приватизації, що підлягають продажу в 2018 році. До нього увійшли близько 600 об’єктів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua