Незабаром можуть подешевшати авіаквитки - Financial Times


Незабаром можуть подешевшати авіаквитки - Financial Times

Міжнародна асоціація повітряного транспорту (IATA) і Deutsche Bank запускають нову електронну систему онлайн-оплати за авіаквитки, яка заощадить мільярди євро в транзакційних зборах і зрештою може вплинути на здешевлення вартості авіаперельотів для пасажирів.

Нову систему продажу авіаквитків окремим пасажирам, яка ще не має своєї назви, планують запустити в Європі в кінці 2018 року, а Німеччина буде першим ринком, де її випробують, – інформує Financial Times.

«Ми розробляємо галузеве платіжне рішення, яке є альтернативою кредитним карткам», – сказав Хав’єр Ореяс з Міжнародної асоціації повітряного транспорту.

За оцінками ІАТА, витрати на обробку онлайн-платежів глобальної авіаційної галузі становлять до $8 млрд на рік, при цьому Visa і Mastercard зазвичай стягують комісію у розмірі від 1-3%. Навпаки, система, розроблена ІАТА і Deutsche Bank, стягує фіксовану комісію, яка буде «мізерною».

Клієнти, що використовують нову схему платежів, будуть вводити на сайті дані свого банківського рахунку, а Deutsche Bank буде перевіряти в реальному часі, і якщо у пасажира достатньо коштів, зніме необхідну суму і перерахує її на рахунок авіакомпанії.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування