Понад 40% українців підтримують інтеграцію України в ЄС - опитування


Понад 40% українців підтримують інтеграцію України в ЄС - опитування

Рух України до вступу в Європейський Союз підтримує 46% опитаних українців, і тільки 9% підтримують інтеграцію країни в Митний союз.

Згідно з результатами опитування громадської думки, проведеного 5-19 квітня 2018 року Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС), більше третини (32%) респондентів вважають, що Україні не варто орієнтуватися ні на вступ у ЄС, ні в Митний союз.

Вступ до НАТО підтримують 40% опитаних українців, не підтримують – 38%.

За результатами соціологічного дослідження, три чверті (75%) респондентів вважають, що керівництво України веде країну в хибному напрямку, тоді як 10% мають протилежну думку.

В рамках проведеного дослідження методом особистого інтерв’ю було опитано 2004 респонденти старше 18 років, які проживають в 110 населених пунктах у всіх регіонах України за винятком непідконтрольних уряду країни територій з 4-рівневою статистичною похибкою. Статистична похибка становить 1,4-3,3% в залежності від величини показників.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua