Китай скуповує соєву олію в Україні


Китай скуповує соєву олію в Україні

У березні поточного року експорт соєвої олії з України залишився на рівні минулого місяця – 19,6 тис. тонн, проте знизився на 17,3% у порівнянні з березнем минулого року, коли експортні відвантаження досягли максимальних для України обсягів – 23,7 тис. тонн. В цілому з початку поточного 2017/18 сезону (вересень-березень) експорт продукту переробки сої вийшов на рекордний рівень і склав 104,2 тис. тонн, ставши вищим за минулорічний показник на 3,3% (до 100,9 тис. тонн).

За очікуваннями УкрАгроКонсалт, експорт соєвої олії за підсумками 2017/18 сезону досягне рекордного рівня в 160 тис. тонн. У поточному сезоні ключовими імпортерами української соєвої олії залишаються країни ЄС (42% всього експорту), Китай (23%) і Індія (11%).

При цьому Китай, наростивши закупівлі майже на 83%, потіснив Індію, яка, в свою чергу, знизила торгову активність на цьому ринку на 61%. У поточному сезоні триває диверсифікація ринків збуту української соєвої олії. Так, з початку сезону список імпортерів поповнили такі країни, як Кувейт, Віргінські острови, Сінгапур, у березні до них приєдналися Данія і Республіка Корея.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування