Соцмережу Facebook можуть зробити частково платною


Соцмережу Facebook можуть зробити частково платною

Соціальна мережа Facebook проходить маркетингове дослідження готовності користувачів платити за доступ до соцмережі без реклами і поліпшення конфіденційності, — випливає з рішення на рівні топ-менеджменту компанії після скандалу з витоком персональних даних, передає агентство Bloomberg.

Повідомляється, що в планах соцмережі — запропонувати її користувачам вибір: або платити за доступ до соцмережі кожен місяць і при цьому не бачити рекламу, або Facebook буде доступний юзерам безкоштовно, проте в цьому випадку соціальна мережа буде показувати оголошення і збирати більшу кількість даних про людину.

Водночас, як зазначається в матеріалі агентства, на сьогоднішній день поки що зарано говорити про те, чи дійсно Facebook запустить платну версію. Подібне дослідження вже проводилося раніше, але тоді аналіз було спрямовано на вивчення способів збільшення аудиторії соцмережі. Зараз же мова йде про те, щоб запропонувати вибір тим людям, які приділяють велику увагу обробці та використанню персональних даних.

Очікується, що остаточне рішення буде залежати від готовності користувачів інтернету платити за відключення реклами і більш посилену роботу з захистом їхніх особистих даних.

Водночас голова компанії Марк Цукерберг поки що офіційно не коментує цю інформацію і наміри його соцмережі, проте комерсант заявив, що тим не менш у Facebook завжди буде можливість безкоштовного доступу користувачів інтернету до соціальної мережі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua