Держгеокадастр за 4 міс. реалізував на торгах 639 прав оренди на земельні ділянки сільгосппризначення


Держгеокадастр за 4 міс. реалізував на торгах 639 прав оренди на земельні ділянки сільгосппризначення

Державна служба з питань геодезії, картографії та кадастру (Держгеокадастр) за січень-квітень 2018 року реалізувала на земельних торгах 639 прав оренди на земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності.

Згідно з повідомленням на сайті відомства, загальна площа переданих в оренду ділянок склала 14,53 тис. га.

Найбільш активно земельні аукціони проводилися в Тернопільській (74 земельні ділянки загальною площею 858,22 га), Сумській (69 ділянок площею 2,087 тис. га) і Чернігівській (57 ділянок площею 2,117 тис. га) областях.

Як зазначає Держгеокадастр, стартова річна орендна плата за користування земельними ділянками була визначена на рівні 8,29% від нормативної грошової оцінки земель, або близько 18,9 млн грн. За результатами торгів розмір орендної плати в середньому по Україні вдалося підвищити до 19,28% від нормативної грошової оцінки, що дозволить додатково наповнити місцеві бюджети на 43,95 млн грн.

“Поточні показники вже значно перевищують результати першого півріччя минулого року в частині кількості реалізованих лотів і середньої орендної ставки. У першому півріччі 2017 року стартовий розмір річної орендної плати за продані на торгах земельні ділянки в середньому на 7,26% від нормативної грошової оцінки, за результатами торгів – 12,10%. Було реалізовано 614 прав оренди. За підсумками 2017 року середня ставка оренди державних земель сільськогосподарського призначення в ході земельних аукціонів склала 14,76%”, – йдеться в повідомленні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування