Інститут міжнародних фінансів зарахував Китай та Україну до найбільш вразливих emerging markets


Інститут міжнародних фінансів зарахував Китай та Україну до найбільш вразливих emerging markets

Ринки Китаю, України, Аргентини, ПАР і Туреччини найбільш вразливі серед усіх країн з точки зору потреб у фінансуванні, достатності резервів, оцінки активів, якості інститутів і торгової стійкості, йдеться в огляді аналітиків Інституту міжнародних фінансів (IIF).

Експерти в травні наново оцінили потенційні зміни інтересу інвесторів до активів цих країн в умовах зміцнення долара, зростання процентних ставок і посилення торговельних суперечок.

Тим часом в IIF вважають активи Росії, Чехії, Колумбії, Бразилії, Філіппін менш схильними до таких ризиків.

Туреччина, Аргентина, ПАР, Україна та Індія відчувають найвищу потребу у фінансуванні, вважають аналітики IIF Лукас Мартін, Соня Гіббс і Емре Тіфтік.

Найбільш помітні поліпшення в порівнянні з минулим роком, у тому числі з точки зору зниження потреб у фінансуванні та підвищення привабливості активів, демонструє Індонезія. Крім того, ситуація покращилася в Малайзії, Чилі, Єгипті та Бразилії.

Найбільше погіршилися позиції Індії, що багато в чому пов’язано зі збільшенням дефіциту поточного рахунку її платіжного балансу. Порівняльне підвищення ризиків також спостерігається в Туреччині, Польщі та Україні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування