Хакери атакували мільйони роутерів по всьому світу


Хакери атакували мільйони роутерів по всьому світу

Зловмисники почали кібератаку на маршрутизатори компанії Dasan, в яких нещодавно виявили кілька критичних вразливостей. Активність зломщиків зафіксували експерти з безпеки з компанії Netlab 360.

За даними фахівців, хакери запустили ботнет, який сканує і намагається використовувати вразливі пристрої. Ботнет управляється з сервера, розташованого у В’єтнамі. Більш детальну інформацію про атаку співробітники Netlab 360 обіцяли надати найближчим часом.

В кінці квітня анонімні дослідники опублікували матеріал, в якому розповіли про наявність двох дірок в системі безпеки роутерів Dasan, обладнаних технологією GPON. Виявлена ​​уразливість стосувалася понад мільйона пристроїв південнокорейської компанії.

За словами аналітиків, прогалини дозволяють хакерам обійти аутентифікацію: це означає, що будь-який зловмисник зможе отримати доступ до внутрішніх налаштувань маршрутизатора, виконавши кілька простих дій. Дослідники зазначили, що більшість з вразливих пристроїв розташовані в Мексиці, Казахстані та В’єтнамі. 6 квітня інтернет-ресурси по всьому світу виявилися тимчасово недоступними через масштабну хакерську атаку на мережеве обладнання Cisco. За даними дослідницької групи Talos Intelligence, хакери виявили уразливість в клієнті Smart Install.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування